fbpx

İş zorluklarını çözmek için teknolojiyi bir araç olarak kullanmak gerekir.
İşinizde kullanmanız gereken teknolojiye gelince, tüm seçenekleri anlamanız zor olabilir ve bu yüzden Arekan Bilgi Teknolojilerinden sistem destek hizmeti alabilirsiniz. Arekan Bilgi Teknolojileri danışmanları, şirketiniz için yeni bir teknoloji önermeden önce işletmenizi ve iş akışınızı araştıracak.
Başarılı teknoloji danışmanlığı (sistem danışmanlığı), müşterinin gerekliliklerini ve işlerini, teknolojinin eldeki problemleri nasıl çözeceği konusundaki derin bir anlayışla birleştiğinden açık bir şekilde anlaşılmaktadır. Arekan Bilgi Teknolojileri’nin sistem destek ekibi, yıllarca müşteri sorunları ile ilgilenen ve çözen deneyimli, eğitimli sistem mühendislerden oluşmaktadır.
Mühendislerimiz tasarımın sadeliğini vurgular. Yalnızca müşterinin neye ihtiyaç duyduğunu öneriyoruz ve kurumun nasıl değişebileceğini ve büyüyebileceğini düşünüyoruz, böylece çözümün ölçeklenebilirliğini ve esnekliğini tasarlayabiliriz.

Arekan Bilgi Teknolojileri aşağıdaki ürün deneyimlerine sahiptir:

Microsoft Windows Server

Microsoft Exchange Server

Microsoft SQL Server

Microsoft HyperV

VMWare

SonicWALL, Watchguard, Fortinet ve Cisco firewall’lar dahil olmak üzere önde gelen endüstri güvenliği ve yönlendirici ürünleri

Dell Equallogic ve Hewlett Packard MSA serisi dahil olmak üzere önde gelen endüstri veri depolama ürünleri.