fbpx

Hakkımızda

Bilişim sektöründe “İşinize değer katıyoruz” sloganıyla yola çıkan Arekan Bilgi Teknolojileri Ltd., koşulsuz müşteri memnuniyetini esas alan bir yaklaşımla, müşterilerinin iş verimliliği gereksinimlerine ve beklentilerine etkili bir şekilde çözüm üretmek, rekabet güçlerini arttırmak, bilişim alanındaki teknolojik gelişmeleri yakından takip etmelerini olanak sağlamak ve bu gelişmeleri işlerine entegre etmeleri için üstün hizmet anlayışı ile bilişim çözümleri sunar.

Arekan Teknoloji Hizmetleri tüm müşteri ihtiyaçlarını adresleyebilmek, problemlerini çözmek ve iş süreçlerine verimlilik katmak amacıyla bir çok çözüm ortağı ile direk çalışıp müşterilerine büyük avantaj sağlamaktadır.

Müşterilerimiz, anlaşma kapsamında sınırsız çağrı ve yerinde destek hakkına sahiptirler. Anlaşmalı müşterilerimiz öncelikli sorun çözümlenmesi hakkına sahiptirler.

Yapılacak olan yatırım ve bununla bağlantılı olarak seçilecek ürünlerin tamamı işletmelerin sonraki zamanlarda IT projelerinde nasıl ilerleyeceğinin veya nereye kadar yatırım yapmadan genişleyebileceğinin belirlendiği ilk unsurdur.

Arekan İş Sürekliliği süreçlerini, ek bir yatırıma gerek kalmadan ihtiyaç duyulan servis veya platformları müşterilerine hizmet olarak sunmaktır.

Arekan, müşterilerinin tüm altyapısını, her ürün için ilgili izleme yazılımı ve alarmları kurarak uzman ekipleri ile izlenmektedir.